Wist je dat

Hieronder kan u verschillende “weetjes” lezen. Heeft u zelf iets dat u wil delen? Stuur het gerust op!

 • Gekiemde en geweekte zaden
  Een van de leuke aspecten van het houden en kweken van vogels is, dat de ene kweker het ene eivoer prefereert en de andere kweker dit absoluut niet voert. Zo is het ook gesteld met het geven van gekiemde zaden. In dit verslag vertel ik waarom ik gekiemde en geweekte zaden aan mijn vogels geef. … Lees verder
 • Weetje 4
  Op de plaats van deze pagina is ruimte voor een leuk en / of interessant artikel. Wanneer je een artikel hebt wat de moeite waard is om hier te plaatsen ben je bij deze uitgenodigd om dat ons toe te sturen.Alvast bedankt.
 • Weetje 5
  Op de plaats van deze pagina is ruimte voor een leuk en / of interessant artikel. Wanneer je een artikel hebt wat de moeite waard is om hier te plaatsen ben je bij deze uitgenodigd om dat ons toe te sturen.Alvast bedankt.
 • Weetje 3
  Op de plaats van deze pagina is ruimte voor een leuk en / of interessant artikel. Wanneer je een artikel hebt wat de moeite waard is om hier te plaatsen ben je bij deze uitgenodigd om dat ons toe te sturen.Alvast bedankt.
 • Weetje 2
  Op de plaats van deze pagina is ruimte voor een leuk en / of interessant artikel. Wanneer je een artikel hebt wat de moeite waard is om hier te plaatsen ben je bij deze uitgenodigd om dat ons toe te sturen.Alvast bedankt.